DOLAR 32,7878 1.53%
EURO 35,1602 0.53%
ALTIN 2.456,522,76
BITCOIN 21670470,14%
Adıyaman
34°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

AGAD Başkanı İbrahim Aslan, Kıbrıs Türk Haber’i ziyaret etti

AGAD Başkanı İbrahim Aslan, Kıbrıs Türk Haber’i ziyaret etti

ABONE OL
15 Aralık 2023 12:00
AGAD Başkanı İbrahim Aslan, Kıbrıs Türk Haber’i ziyaret etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İsias Otel enkazında kaybettiğimiz kahramanları anma adına Adıyaman’da KKTC ekiplerine sunduğu destek ve yardımlarla dikkat çeken İbrahim Aslan, bu kez Kıbrıs Türk Haber ofisini ziyaret ederek dayanışma ve işbirliği mesajları iletti.
Ziyaret sırasında bir açıklama yapan İbrahim Aslan, Kıbrıs’ta bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, Kıbrıs Türk Haber’e başarılar diledi. Aslan, Kıbrıs Türk halkının güçlü duruşuna ve birlikte hareket etme çabalarına vurgu yaparak, medyanın bu süreçte önemli bir rol oynadığını belirtti.
Kıbrıs Türk Medya Genel Yayın Yönetmeni Alihan Pehlivan da, deprem sonrasında Mercan TV ekibine konuk olmuş ve birçok önemli konuya değinmişti. Depremde Adıyaman’daki binaların yıkılmasının ardından, Mercan TV ekibi olarak 9 ay boyunca çadır stüdyosunda yayın yapmak zorunda kalan Mervan TV, süreç boyunca yayınlarını aksatmadan sürdürerek halka doğru ve güvenilir bilgileri ulaştırdı. Ziyaret sırasında Pehlivan, medyanın toplumun bilinçlenmesinde ve bilgiye ulaşmasında kritik bir rol üstlendiğini vurgulayarak, Mercan TV’nin özverili çalışmalarını takdir etti.
İki medya kuruluşu arasındaki bu dayanışma ve işbirliği ziyareti, toplumlar arası iletişimin güçlendirilmesi ve yardımlaşma anlayışının önemine vurgu yaparak, medyanın toplumsal sorumluluğunu bir kez daha ortaya koydu.
 

Kaynak : PHA

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP